PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238894}

Architekt

The Architect
6,1 536
ocen
6,1 10 1 536
Architekt
powrót do forum filmu Architekt

Lokomotywą tego filmu jest tylko Hayden Panettiere... Reszta to jakiś dziwaczny zlepek "skeczy" - jakaś nawiedzona, co chce koniecznie zburzyć blokowisko, w którym mieszka i myśląca, że to zmieni świat i wszyscy będą mili i kochani... Jakaś wariatka pucująca lodówkę i tłukąca talerzyki... Jakiś architekt, mądry i wspaniały, że aż czuje się do niego obrzydzenie, wzór wszelkich mądrości i cnót, który nigdy w życiu nie pojechał zobaczyć (przez chyba 30 lat) jak został zrealizowany jego projekt - to aż niewiarygodne... Jakiś gej się jeszcze trafił... po co ten gej to już zupełnie nie wiem... Ani to "wielkie kino", ani budżetowa komedyjka. Ot, taka bida z nędzą. Szkoda czasu, szkoda...

ocenił(a) film na 6
leszek_b22

Właściwie mylisz się w każdym punkcie. Film bardzo z sensem, wiarygodnie ukazana psychologia bohaterów. Ani za dużo, ani za mało.

ocenił(a) film na 9
iacob

W jednym ma rację. To rzeczywiście nie jest "budżetowa komedyjka". Nie wiem, w jakich "budżetowych komedyjkach" gra zwykle panna Panettiere, że zabłądził tutaj jakiś fan jej typowych filmów, ale chyba nawet nie chcę wiedzieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones